بهترین مرکز پرستاری در تهران

زمانیکه مراقبت از عزیزان به دلیل نگرانی های مربوط به سلامتی، ایمنی یا مشغله کاری غیرممکن می شود، انتخاب بهترین مرکز پرستاری در لیست کارهای مهم ما قرار می گیرد.

برای سهولت در این تصمیم گیری حساس، باید با ویژگی های بهترین مرکز پرستاری آشنا شوید. دانستن اینکه به دنبال چه چیزی باشید، به شما این قدرت را می دهد که انتخابی آگاهانه داشته باشید.

همچنین به شما در تمایز بین امکانات با کیفیت بالا و مراکز بدون مجوزی که باید به طور کلی از آنها اجتناب کنید، کمک می کند.

پرستار در منزل
اهمیت وجود پرستار در منزل
پرستار سالمند در منزل (خدمات بهترین مرکز پرستاری)
انواع خدمات بهترین مرکز پرستاری برای سالمند در منزل
پرستار سالمند ساعتی، روزانه، شبانه روزی
پرستار سالمند ارزان
پرستار بچه (خدمات بهترین مرکز پرستاری)
پرستار بیمار کرونا (خدمات بهترین مرکز پرستاری)
پرستار معلول (خدمات بهترین مرکز پرستاری)
قیمت پرستار
پرستار حرفه ای (خدمات بهترین مرکز پرستاری)
استخدام پرستار از مرکز خدمات پرستاری
ویزیت بیمار در منزل (خدمات بهترین مرکز پرستاری)

خدمات بهترین مرکز پرستاری

در ادامه این مطلب به خدمات و معیارهایی که بهترین مرکز پرستاری را از دیگر مراکز پرستاری متمایز می کند، می پردازیم.

پرستار در منزل یا پرستار خانگی ، یکی از خدماتی است که در برخی از مراکز پرستاری ارائه می شود که دارای مجوز از سازمان نظام پرستاری بوده و کیفیت بالای ارائه شده خدمات این نوع از مراکز پرستاری ، آنها را تبدیل به بهترین مرکز پرستاری می کند.

این حرفه و تخصص ، یکی از حساس ترین و مهم ترین مشاغل موجود بوده که نیاز به فردی ماهر، دقیق و با رفتار خوب دارد تا بتواند نحوه مراقبت از بیماری های مختلف را به نحو احسن پیاده سازی کند. همچنین بسیار لازمی و ضروری است که بیمار و خانواده بیمار از شرح وظایف پرستار در منزل آگاهی داشته باشند.

بازگشت به لیست مطالب

خدمات پرستار در منزل به تازگی با ظهور ویروس کرونا بسیار گسترده تر شده است؛ زیرا مزایای زیادی برای خانواده ها دارد. اما متاسفانه همین نیز باعث شده برخی از افراد سودجو بدون مجوز و تخصص، وارد این حرفه شده و آسیب های روحی و جسمی فراوانی به خانواده ها وارد کنند. پس در انتخاب بهترین مرکز پرستاری سخت گیر باشید.

پرستار سالمند در منزل

برخی از مزایای وجود پرستار در منزل عبارت است از:
1. وجود پرستار ماهر در منزل که بتواند شرایط بیمار را به طور مداوم پیگیری کند و وضعیت سلامتی وی را تحت نظر داشته باشد، به نوبه خود باری را از روی دوش والدین و خانواده فرد بیمار بر می دارد.

2. صرفه جویی در وقت، تلاش و هزینه در انتقال از بیمار خانه به مراکز تخصصی و بیمارستان ها

3. ایجاد ارتباط قوی بین بیمار و پرستار در منزل که به بهبود وضعیت روحی و جسمی وی کمک می کند.

4. توانایی پرستار در گرفتن نمونه ها و معاینات لازم به گونه ای که بیمار برای انجام آن ها به مراکز تخصصی مراجعه نکند.

5. پرستار در منزل می تواند از بیمار مراقبت کامل به عمل آورد؛ زیرا توسط بهترین مرکز پرستاری، فردی معرفی می شود که فقط در وضعیت بیمار تخصص دارد. برخلاف بیمارستان ها و مراکز تخصصی که پرستار در بیش از یک مورد به طور همزمان فعالیت دارد. این امر کیفیت کار او را بالا می برد.

6. پرستار با دادن داروهای بیمار مطابق با تجویز پزشک متخصص، از جنبه سلامتی، او پشتیبانی می کند. همچنین با تشویق بیمار و ارائه انرژی مثبت به او در شکست دادن بیماری و رهایی از آن، او از جنبه روانی حمایت می کند.

7. پرستار بیمار عفونی در منزل می تواند به بیمارانی که به بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا مبتلا هستند، کمک کند. او اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهد تا دیگر افراد خانواده که با بیمار برخورد دارند، در معرض عفونت قرار نگیرند.

8. کاهش مراجعه بیماران به بخش های اورژانس داخل بیمارستان ها برای تزریق داخل وریدی یا عضلانی

یکی از مهم ترین مزایای پرستاری در منزل این است که بیمار در خانه خود و در میان خانواده خود است، بنابراین احساس بیگانگی نمی کند و وضعیت روانی او بهتر است که این امر به بهبودی وی کمک شایانی می کند. اما هنگامی که پرستار مناسب انتخاب نشده باشد و پزشک نیز حضور نداشته باشد ممکن است باعث ایجاد تاخیر در درمان بیمار شود.

بسیاری از مردم ترجیح می دهند به دلیل تأثیر روانی و مثبت وجود پرستار برای بیمار، بهترین مرکز پرستاری جهت ارائه این خدمات را یافته تا با انتخاب پرستاری مناسب ، کمک بسیار با ارزشی به بیمار خود کرده باشند.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار سالمند در منزل بهترین راه حل برای افراد مسنی است که از بیماری های مزمن رنج می برند. پرستار سالمند خوب و متخصص نیز دارای ویژگی هایی است مانند:

1. پرستاری در منزل با صحبت کردن با سالمندان باعث مراقبت اجتماعی از آن ها می شود.

2. مصرف به موقع داروهای فرد بیمار که توسط زمانبندی پرستار انجام می شود، باعث افزایش ایمنی فرد بیمار شده و همچنین منجر به درمان زودتر بیماری هایی که تحت نظارت پزشک قرار دارند نیز می شود.

3. پرستار می تواند وضعیت روانی سالمندان را با تشویق و تقویت روحیه آن ها بهبود بخشیده که این امر به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن بیمار برای رهایی از بیماری بسیار مفید است

بازگشت به لیست مطالب

پرستار در منزل

پرستاری سالمند در منزل خدمات متفاوتی را به بیماران ارائه می دهد که می توان آن ها را به دو نوع اصلی تقسیم کرد:
1. خدمات پزشکی پرستاری در خانه

در این نوع خدمات پرستاری، یک پرستاری خانگی ، خدمات فراوانی را به بیماران در بسیاری از بیماری های ارائه می دهد که شما باید از بهترین مرکز پرستاری انتظار داشته باشید مانند آسیب های مغزی، بیماری های مختلف عفونی به ویژه ویروس کرونا، ضایعات نخاعی و همی پلژی، مراقبت از سالمندان مبتلا به بیماری های قلبی، آلزایمر و سایر موارد مشابه.

از جمله مهم ترین خدماتی که انجام می شود عبارتند از:

  • کمک پرستار سالمند در منزل برای اندازه گیری ضربان قلب، قند خون، فشار خون و موارد دیگر
  • پرستار سالمند طبق دستور پزشک متخصص، برای دادن به موقع داروها به فرد سالمند عمل می کند.
  • پرستار در موارد لازم نصب و برداشتن کاتتر را انجام می دهد.
  • مراقبت از لوله تغذیه سالمند
  • مراقبت از دستگاه تنفسی فرد سالمند
  • مراقبت از گاستروستومی
  • به طور مرتب درجه حرارت بدن وی اندازه گیری می شود، سیستم تنفسی را تحت نظر دارد.
  • داروهایی را برای افزایش ایمنی بدن به سالمند داده می شود.
  • آمپول های داخل عضلانی و داخل وریدی را تزریق می کند و در صورت نیاز سرم ها را نصب می کند.

2. خدمات پرستاری شخصی منزل

در این نوع از ارائه خدمات پرستاری ، پرستار سالمند در منزل ، مراقبت شخصی بیمار را انجام می دهد و جهت بسیاری از خدمات مهمی که در بیمارستان ها و مراکز تخصصی ارائه نمی شود کمک می کند و شما باید از بهترین مرکز پرستاری انتظار داشته باشید، مانند:

1. پرستار سالمند انتخاب شده از بهترین مرکز پرستاری، به بیمار در دوش گرفتن، تعویض لباس، اصلاح و استفاده از توالت کمک می کند.

2. در صورت عدم توانایی حرکت با ویلچر به بیمار کمک می کند تا در داخل و خارج خانه حرکت کند.

3. تهیه غذاهای مناسب بیمار یا نظارت بر وعده های غذایی وی

4. بر روی مشارکت بیمار در سرگرمی های مختلف کار می کند.

5. صحبت دائمی با او به طوری که او احساس تنهایی و سرخوردگی نکند؛ به ویژه افراد مسن.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار بیمار در منزل

آگاهی از انواع مختلف خدمات ارائه شده در بهترین مراکز پرستاری ، به شما در انتخاب بهترین گزینه برای بیمارتان کمک می کند. خدمات ارائه شده شامل موارد زیر است:

پرستار سالمند ساعتی

این مورد رایج ترین روش برای تعیین میزان پرداختی به عنوان مشتری است. سالمندانی که کارهای شخصی و روزانه خود را انجام می دهند، احتمالا نیاز به پرستار شبانه روزی ندارند. غیر معمول نیست، سالمندانی باشند که فقط 2 ساعت در روز به پرستار نیاز دارند.

در چنین شرایطی هزینه و قمیت پرستار زیاد نیست. ساعات کار این افراد در بیشتر موارد، حداقل 2 یا 4 ساعت است و این بیشتر مطابق با برنامه ریزی زندگی یک کارمند با والدین مسن می باشد.

معمولا شیفت های روزانه از سه ساعت شروع می شود و طول آن ممکن است تا دوازده ساعت باشد. مشتریانی که برنامه ساعتی دارند، معمولا به چند ساعت کمک در هفته نیاز دارند، هرچند این تغییرات نیز می تواند به صورت روزانه انجام شود.

همان گونه که گفته شد اغلب این مراجعین به طور جدی بیمار نیستند و در درجه اول برای فعالیت های روزانه خود مانند حمام و نظافت، آماده سازی غذا و انجام کارهای دیگر نیازمند کمک هستند.

موارد ساعتی نیز گاهی اوقات جهت استراحت پرستار اصلی به کار می رود؛ به این معنی که فرد سالمند دارای یک مراقب اصلی (معمولا یکی از اعضای خانواده) است و یک پرستار به مدت چند ساعت در هفته سالمند را ملاقات می کند تا به مراقب اصلی کمی استراحت دهد.

پرستار ساعتی برای خانواده ها و مراقبانی که کارهای وقت گیر دیگری دارند و به دنبال برنامه ای متناسب با زمان بندی آن ها هستند، ایده آل است. از آنجا که شیفت مراقبت از سه تا دوازده ساعت در روز متغیر است، مراقبین اصلی می توانند به سایر امور زندگی خود رسیدگی کنند. برای برخی خانواده ها، این نوع خدمت پرستاری دارای انعطاف پذیری ایده آل است.

پرستار سالمند روزانه (خدمات بهترین مرکز پرستاری)

این نوع از خدمات در بهترین مرکز پرستاری به مشتریانی داده می شود که نیاز به کمک و مراقبت روزانه دارند. نرخ ها اغلب به صورت روزانه محاسبه می شود. البته این کورد بستگی به میزان مراقبت های تخصصی مورد نیاز شما به عنوان دریافت کننده خدمات دارد.

همان طور که از نامش پیداست، پرستار هر هفته چند روز در خانه های مشتریان خود زندگی می کند. هر شیفت روزانه حداکثر پنج روز طول می کشد؛ اما بیشتر شیفت ها دو تا چهار روز طول می کشد. گرچه در مواردی و بنا به درخواست مشتری، 7 روز هفته نیز امکان خدمت دهی میسر می باشد.

پس از انتخاب بهترین مرکز پرستاری، در موارد روزانه، معمولا این مراکز ثابت ترین برنامه ها را ارائه می دهد؛ زیرا ساعات مراقبت متفاوت نیست.

وظیفه اصلی یک پرستار روزانه ارائه کمک به برنامه روزانه مشتری است. این موارد همچنین به مراقب بهترین مرکز پرستاری این امکان را می دهد تا با مشتریان خود روابط نزدیک برقرار کنند که برای هر دو طرف مفید است.

پرستاران روزانه در منزل مشتری خود، از خواب و غذا برخوردار هستند که به آن ها این فرصت را می دهد تا در هزینه های مواد غذایی و حمل و نقل صرفه جویی کنند. به همین دلایل، شیفت های ثابت برای بسیاری از پرستاران گزینه ای عالی است.

برنامه های مراقبت روزانه به بزرگسالانی که نیازی به تعامل اجتماعی شبانه روزی، وعده های غذایی و اغلب فعالیت هایی از جمله تمرینات، بازی ها، تفریح در محیط بیرون، هنر و موسیقی ندارند، ارائه می شود. همچنین برخی از خدمات مانند رفت و آمد به مرکز مراقبت و همچنین خدمات پزشکی مانند کمک به مصرف داروها را ارائه می گردد.

پرستار بیمار کرونا در منزل

پرستار سالمند شبانه روزی (خدمات بهترین مرکز پرستاری)

خدمات ارائه شده در این قسمت، مخصوص سالمندانی است که شب ها نیز به کمک یک متخصص نیاز دارند. بطور مثال این افراد برای رفتن به دستشویی بیش از حد از خواب بیدار می شوند و در این مورد به کمک نیاز دارند.

یا دارای شرایط حادی مانند آلزایمر یا زوال عقل هستند و ممکن است در شب سرگردان شوند. پرستار سالمند شبانه روزی در درجه اول برای ارائه کمک و اطمینان از ایمنی سالمند در طول شب حضور دارد.

در این نوع خدمات ارائه شده توسط بهترین مرکز پرستاری، پرستار در شب می تواند بخوابد؛ اما در صورت نیاز، فرد سالمند ، باید بتواند آن را به راحتی بیدار کند.

بازگشت به لیست مطالب

یافتن گزینه مناسب و به صرفه جهت مراقبت های پرستاری برای خود یا یکی از اعضای خانواده می تواند از نظر مالی و احساسی، چالشی جدی باشد . جستجوی برای پیدا کردن پرستار سالمند ارزان ممکن است گیج کننده باشد و همچنین ممکن است مطمئن نباشید باید از کجا شروع کنید.

جهت این موضوع می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید تا از انواع خدمات پرستاری و نحوه قیمت گذاری ، برای ارائه این خدمات به فرد سالمند مطلع شوید.

ضمنا جهت صرفه جویی در هزینه ها بخاطر داشته  باشید، وقتی مراقبت های 24 ساعته شبانه روزی مورد نیاز نیست، پرستار سالمند در خانه در مقایسه با انتقال آن عزیز به خانه های سالمندان هزینه کمتری دارد.

وقتی یک شیفت مراقبت 10 ساعته یا کمتر بتواند نیازهای یک عزیز را برطرف کند، مراقبت در خانه ممکن است مقرون به صرفه تر از خانه های مسکونی و سالمندان است.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار بچه در منزل

یکی دیگر از خدمات ارائه شده در بهترین مراکز خدمات پرستاری، پرستار بچه حرفه ای و متخصص است. این گزینش نیاز به دقت بسیاری است؛ زیرا بچه ها گروه سنی بسیار حساسی هستند که نحوه تعاملات با آن ها در تربیتشان تاثیر زیادی دارد.

برای نحوه انتخاب پرستار بچه قبلا یک مقاله جامع گذاشته ایم که پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید: وظایف پرستار بچه

شما باید شرح وظایف پرستار کودک را مرور کنید تا بدانید چگونه یک پرستار بچه را انتخاب کنید که با معیارهای شما مطابقت داشته باشد. همچنین می توانید از مشاوره رایگان ما کمک بگیرید.

حتما معیارهای انتخاب پرستار بچه را با توجه به نیازهای فرزند خود و نیازهای کل خانواده در دراز مدت تعیین کنید. از شوهر، دوستان و بستگان خود بپرسید که آن ها چه ویژگی ها و خدماتی را از پرستار بچه انتظار دارند. فهرستی از این ویژگی ها تهیه کنید و هنگام انتخاب پرستار بچه از آن ها استفاده کنید و در مصاحبه شخصی از او سوال کنید.

خود را برای مصاحبه با پرستار آماده کنید و از پرستار بچه سوالات احتمالی مانند: “اگر دخترم سرش را به دیوار بزند چه می کنید؟” ، “اگر پسرم به شما ضربه بزند چه می کنید؟” و این قبیل سوالات بپرسید.

از او درباره فعالیت هایی که معمولا با کودکان انجام می دهد و سابقه و تجربه های قبلی او با کودکان بپرسید. پاسخ های او به شما می گوید که او چگونه فکر می کند و چگونه با موقعیت های مختلف برخورد می کند.

هنگامی که تصمیم به استخدام پرستار بچه گرفتید، از او بخواهید که مدرک شناسایی مانند کارت ملی ارائه دهد. همچنین، از او شماره تلفن یکی از مشتریانی را که قبلا در آنجا کار می کرد، بخواهید و از تجربه او در مورد این پرستار بچه بپرسید. همچنین به طور خاص از او بخواهید بدترین وضعیتی را که با این پرستار بچه تجربه کرده اند، بگوید.

در اینترنت جستجو کنید و با دوستان خود مشورت داشته باشید تا از حدود حقوق یک پرستار بچه مطلع شوید. قبل از این که پرستار بچه برای نیاز ضروری بیاید، در حضور کودکان با او مصاحبه ای دوستانه انجام دهید و اجازه دهید مدتی را با فرزندان شما در خانه بگذراند تا متوجه تعامل آن ها با او شوید.

از فرزندان خود بخواهید که نظرات خود را در مورد آن پس از مصاحبه، اگر در سن تشخیص هستند، بپرسید. شما در حال حاضر یک کارفرما هستید، سیاست کار را با کارمند جدید خود تعیین کنید. سیاست تعطیلات و روزهای بیماری و نحوه محاسبه اضافه کار را با او مشخص کنید.

پرستار کودک (خدمات بهترین مرکز پرستاری)

پرستار کودک در منزل

هنگام استخدام یک پرستار کودک بسیار مهم است که در کارهای خاص مانند تعویض پوشک و تغذیه نوزاد با او موافقت کنید. وقتی کودک بزرگ تر می شود، پرستار کودک مجبور است برخی از فعالیت های آموزشی یا تفریحی را که موافقت می کنید، انجام دهد.

همچنین با او تصمیم بگیرید که آیا او را در گردش ها همراهی می کند یا فرزندتان با برخی از کودکان ملاقات می کند یا در تمرینات ورزشی یا دوره های آموزشی شرکت می کند یا نه.

برخی از پرستاران کودک نیز در برخی کارهای خانه، مراقبت از کودکان مانند شستن ظرف ها یا چیدمان اتاق ها کمک می کنند. در نهایت، هنگام انتخاب پرستار کودک به شهود خود و احساسات او اعتماد کنید. اگر شما یا فرزندتان با او راحت نیستید، یک پرستار بچه دیگر را امتحان کنید و از اشتباهاتی که هنگام انتخاب اولین پرستار بچه فرزند خود مرتکب شده اید جلوگیری کنید.

بازگشت به لیست مطالب

اکثر افرادی که دچار ویروس کرونا می شوند، فقط نوع خفیفی از بیماری را تجربه می کنند و می توانند در خانه بهبود یابند. معمولا افراد مبتلا به کووید 19 بعد از یک هفته علائم آن ها کمتر می شود و احساس بهبودی دارند.

این افراد نیاز به مراقبت خاص با مهارت کافی دارند که توسط پرستارهای موجود در بهترین مرکز پرستاری ارائه می شود. پرستار بیمار کرونا دارای مهارت های لازم در این زمینه است. درمان فرد مبتلا به بیماری کرونا با هدف تسکین علائم است و شامل استراحت، مصرف مایعات و مسکن است.

باید توجه داشت که افراد مسن یا افراد با بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی، ریوی یا دیابت نیاز به مراقب اصولی تری دارند که تنها یک پرستار حرفه ای می تواند آن خدمات را ارائه دهد. بنابراین در این شرایط ممکن است خود را از فرد بیمار جدا کنید و شخص دیگری را برای ارائه مراقبت در نظر بگیرید (نیاز به یک پرستار است تا مهارت لازم برای این بیماران را داشته باشد).

در صورت وجود یک بیمار کرونا در منزل با استخدام یک پرستار می توان به طور ایمن رفتار کرد؛ زیرا او بهتر دستورالعمل ها را می داند و آگاهی بیشتری نسبت به نحوه مراقبت از بیمار کرونا دارد. او می داند که چه موقع به مراقبت های اورژانسی نیاز است. دوره قرنطینه چقدر طول می کشد و برای جلوگیری از انتشار میکروب ها چه کاری باید انجام دهید.

بازگشت به لیست مطالب

گاهی یک فرد بالغ معلول نیاز به مراقبت دارد و بسیاری از اوقات خانواده ها تصمیم می گیرند که فرد معلول را در یک مرکز مراقبت پرستاری قرار دهند. اما خانه سالمندان یا مراکز بهزیستی تنها گزینه های موجود نیستند. انتخاب پرستار معلول در منزل مزایای زیادی دارد؛ از جمله:

• امکانات خانه سالمندان برای مراقبت های پایان زندگی آماده شده است. اما پرستار در منزل برای افراد دارای معلولیت می تواند آن ها را در محیطی نشاط آور، دلگرم کننده و سرشار از زندگی نگه دارد.

• کارگران خانه سالمندان به احتمال زیاد تجربه یا تخصص در مراقبت از افراد دارای معلولیت ذهنی یا عاطفی ندارند. اما پرستار معلول در مدت زمان کوتاهی، به دلیل ماهیت شخصی برنامه مراقبت دقیقا می داند که چگونه بهتر با مشتری خود رفتار کند.

• ماندن در خانه می تواند گروه همسالان و روابط خانوادگی فرد را حفظ کند. مرکز سالمندان ممکن است رابطه با دوستان و اعضای خانواده را با فرد معلول دشوارتر کند.

• هنگام دریافت مراقبت های خانگی توسط بهترین مرکز پرستاری نیازهای کل فرد در سطح شخصی برآورده می شود. برنامه ای برای مراقبت از نیازهای اجتماعی، عاطفی، رفتاری و حرفه ای آن ها وجود دارد.

یک مرکز پرستاری دارای مجوز بهترین برنامه را برای ارزیابی پرستار و همکاری او با خانواده معلول ارائه می دهد. بهترین مرکز پرستاری هر ماه یک جلسه پیگیری برای اثربخشی برنامه ارائه شده توسط پرستار برگزار می کند.

• ایمنی معلولان نگرانی اصلی ارائه دهنده مراقبت های خانگی است. در یک مرکز پرستاری ، مسائل ایمنی در مقیاس وسیع بررسی می شود. اما در خانه به صورت تک به تک با ارائه دهنده مراقبت های خانگی کار می کنید. هنگامی که نگرانی های ایمنی ایجاد می شود، احساس آسودگی خاطر بیشتری دارید.

• هنگامی که فرد معلول فقط دارای محدودیت جسمی است، پرستار در منزل می تواند تنها در زمینه های خاصی از خانه داری مورد نیاز کمک کند تا استقلال فرد به حداکثر برسد.

• مراقبت در خانه مقرون به صرفه تر از مراکز سالمندان است؛ زیرا شما فقط هزینه خدمات مورد نیاز را پرداخت می کنید.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار معلول در منزل

قیمت پرستار بهترین مرکز پرستاری بیشتر به تعداد ساعاتی بستگی دارد که پرستار می گذراند. همچنین به نوع خدمات موردنظر بستگی دارد. چهار عامل اساسی در قیمت پرستار تاثیر دارد:

• نوع مراقبت مورد نیاز
کسانی که با افراد مسن و معلول کار می کنند، انواع خدمات مورد نیاز خود را به دو گروه اصلی فعالیت های زندگی روزمره و امور ابزاری روزانه تقسیم می کنند.

• سلامت مشتری

سلامت زیر بنایی مشتری نیز بر هزینه پرستار تأثیر می گذارد. بسیاری از مراکز پرستاری می توانند مراقبان ویژه ای را آموزش دهند که با بیماری های مزمن مانند نارسایی احتقانی قلب، آرتریت، بیماری پارکینسون و سایر بیماری ها برخورد کنند. بسیاری از آن ها مراقبان را در مورد نیازهای ویژه افرادی که از آلزایمر یا سایر اختلالات حافظه رنج می برند، آموزش می دهند.

از آنجا که برخورد با چنین مسائلی مستلزم تجربه بیشتر و آموزش ویژه است؛ با این حال، مشتری با چنین مسائلی ممکن است مجبور باشد هزینه ساعتی بیشتری را برای مراقبت بپردازد.

• میزان مراقبت مورد نیاز

یکی دیگر از عوامل هزینه مراقبت، میزان مراقبت از مشتری است که انتظار می رود. در حالی که شخصی که نیاز به ویزیت های مراقبت طولانی تری دارد، طبیعتا باید هزینه هر یک ساعت اضافی را پرداخت کند. با این حال مرکز پرستاری ممکن است مسائل دیگری را نیز در نظر بگیرد.

• محل زندگی شما

محل زندگی شما تأثیر زیادی بر هزینه های مراقبت از خانه دارد؛ به همان دلیل که محل زندگی شما بر هزینه همه چیز تأثیر می گذارد. اگر در منطقه ای زندگی می کنید که هزینه زندگی نسبتا بالایی دارد، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه مراقبت در خانه را بالاتر از میانگین ملی پرداخت کنید.

عکس آن نیز صادق است: اگر در منطقه ای زندگی می کنید که هزینه زندگی نسبتا پایینی دارد؛ به طور کلی می توانید انتظار داشته باشید هزینه کمتری بپردازید.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار حرفه ای، فردی است که تخصص لازم را برای مراقبت از بیماران مختلف در هر سنی ارائه می دهد. این شخص توانایی این را دارد که اساس اهداف و نیازهای بیمار برنامه های حمایتی و مراقبتی (پیشگیری، درمان و توان بخشی) او را تنظیم کند.

طیف گسترده ای از خدمات وجود دارد که توسط پرستار حرفه ای انجام می شود. این خدمات شامل مراقبت از زخم، مدیریت بیماری، تجهیزات پزشکی، درمان، خدمات اجتماعی پزشکی و آموزش بیمار است. پرستاران سلامت خانگی دارای وظایف و خدمات گسترده ای هستند.

پرستاران ضمن ارائه خدمات، در زمینه وضعیت و بیماری فرد با پزشک مشورت می کنند و بر اساس آن تغییرات لازم را در برنامه مراقبتی ایجاد می کنند.

برخی از وظایفی که پرستاران حرفه ای بر عهده می گیرند، عبارت اند از: ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری ها، تجویز دارو، آموزش بیماران در مورد تشخیص فعلی آن ها، ارائه حمایت عاطفی و ارائه مراقبت های اولیه مانند بهداشت شخصی.

پرستاران همچنین خدمات مربوط به تخصص های پزشکی مختلف مورد نیاز بیمار را هماهنگ می کنند. این می تواند شامل توانبخشی، داروخانه، منابع اجتماعی و موارد دیگر باشد.

ارائه به روزترین و موثرین مراقبت از بیمار نیز بخش بسیار مهمی از کار پرستار حرفه ای در بهترین مرکز پرستاری است. آن ها این کار را با اطلاع مستمر از آخرین تحقیقات و شیوه های مبتنی بر شواهد انجام می دهند.

بازگشت به لیست مطالب

استخدام پرستار باید از بهترین مرکز پرستاری صورت بگیرد. مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر به دلیل ویژگی های خاص و خدمات فوق العاده ای که به مراجعان و بیماران خود ارائه می دهد، به عنوان یکی از بهترین مرکز پرستاری در تهران شناخته می شود.

مهم ترین ویژگی این مرکز برای استخدام پرستار عبارت اند از:

1. قیمت مقرون به صرفه و متمایز پرستاری خانگی که توسط بهترین مرکز پرستاری در مقایسه با سایر مراکز ارائه می شود.

2. ارائه کادر پزشکی ممتاز متشکل از پزشکان، پرستاران، متخصصان آنالیز و رادیولوژیست ها به منظور پیگیری وضعیت بیمار به روش دقیق علمی

3. ارائه ابزارها و دستگاه هایی با کیفیت عالی که دارای مجوز استفاده ایمن توسط سازمان های مختلف هستند که به معاینه بیمار کمک می کند.

4. صداقت هنگام برخورد با بیمار یا خانواده وی و عدم درخواست مبالغ زیاد برای وسایلی که استفاده می شوند.

5. مراقبت از بیمار تا بالاترین کیفیت و ارائه همه وسایل مراقبت که به بهبودی وی در زمان کوتاه کمک می کند.

6. در صورت عفونت فرد در بیماری هایی مانند کرونا برای جلوگیری از انتشار آن برای عقیم سازی دائمی خانه تلاش می کنند.

بازگشت به لیست مطالب

پرستار سالمند پوشکی

این موضوع برای هر خانواده ای ممکن است پیش آید که فرد بیمار به دلایل مختلف مانند عدم تمایل به حضور در بیمارستان، وجود یک بیماری همه گیر مانند کرونا یا آنفولانزا در جامعه ، شلوغی و ترافیک موجود در مسیر مراجعه به پزشک ، تمایل چندانی جهت مراجعه به پزشک نداشته باشد.

مرکز مراقبت پرستاری زی با مهر بعنوان یکی از بهترین مراکز خدمات پرستاری در تهران راه حل این مشکل را فراهم کرده است زیرا حضور پزشک بر بالین بیمار و وجود پزشک در منزل امری بسیار حیاتی می باشد.

شما می توانید با خیالی راحت در خانه بمانید و پزشک حاذق و متخصص بر بالین بیمار شما حاضر شود. در اینصورت خانواده بیمار و حتی خود بیمار می توانند با کمترین استرس و فکری آسوده به مداوای بیماری بپردازند.

همچنین چنانچه دارای فرزندی هستید که از محیط درمانگاه یا بیمارستان واهمه دارد و یا با حضور در این اماکن بی تابی کرده و بر قراری می کند، می توانید از خدمات ویزیت بیمار در منزل زی با مهر استفاده کنید.

خانواده هایی نیز وجود دارند که از والدین خود و یا افراد مسن در منزل خود نگهداری و مراقبت می کنند. این افراد بعلت مشکلات بعضا حرکتی ناشی از سن بالا، نمی توانند به راحتی در مراکز پزشکی حاضر شوند و نیاز دارند حتی المقدور بدون جابجایی های پر اضطراب، از حضور پزشک بر بالین خود بهره مند شوند.

حتی پیش آمده است که بیمار پس از عمل جراحی، قادر به حرکت های زیاد نمی باشد و در عین حال نیاز به ویزیت مجدد پزشک و انجام مراقبت های پس از عمل دارد. چنین فردی مشکلات فراوانی را باید در این راه تحمل کند و چه بهتر است که از خدمات پزشک در منزل استفاده کند.

چنانچه نیاز به حضور و ویزیت پزشک عمومی در منزل و یا ویزیت پزشک متخصص در منزل خود دارید، یا نیاز به انجام پروسیجرهای پزشکی در محل خود دارید با تلفن های ما تماس گرفته تا از تعرفه ویزیت پزشک در منزل و مشاره رایگان همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید.

تمام مواری که شما باید از بهترین مرکز پرستاری انتظار داشته باشید را برای شما به تفصیل بیان کردیم. جهت دریافت مشاوره رایگاه با ما تماس بگیرید. از آدرس زیر نیز می توانید اینستاگرام ما را مشاهده کرده و ما را همراهی کنید.

اینستاگرام زی با مهر: https://www.instagram.com/zibamehr.nurse

بازگشت به لیست مطالب

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. تلفن تماس و مشاوره رایگان: ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی 5

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

حسینی

واقعا که بهترین مرکز پرستاری هستین خانم موحدی. ممنون از خدمات دلسوزانه تون

مرکز پرستاری زی با مهر

تشکر از لطف شما و نظر دلگرم کننده تون

مهلا

زی با مهر بهترین مرکز پرستاری در تهران و ایرانه. مرسی بابت اینهمه دلسوزی تون

مرکز پرستاری زی با مهر

تشکر بابت نظر پر انرژی تون دوست عزیز زی بامهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *