پرستار کودک

تغییر سبک زندگی افراد و حضور بیشتر بانوان در ادارات و مشاغل مختلف موجب شده که جهت نگهداری از کودکان، روی به استخدام پرستار کودک آورده شود.

بسیاری از بانوان ترجیح می دهند به جای اینکه فرزند خود را در مهد کودک قرار دهند با استخدام پرستار بتوانند مراقبت از آن ها را در منزل انجام دهند. مراکز خدماتی با در اختیار داشتن پرستاران کودک و داشتن تجربه و تخصص خدمات خود را به شما ارائه می دهند.

استخدام پرستار کودک

نوع رفتار پرستار کودک به گونه ای است که می تواند کودک شما را به خوبی مهیای حضور در اجتماع نماید. آشنایی پرستار با اخلاقیات کودک می تواند به او کمک کند تا جهت رشد و بالندگی کودک بتواند با بهترین شیوه، آموزش های لازم را به او ارائه دهد.

بسیاری از والدین بر این باورند که نگهداری از کودک توسط پرستار می تواند برای آن ها نکات منفی ایجاد نماید. با این حال باید بدانید که استخدام پرستار بچه به بهترین شکل می تواند برای کودکان شما رویکردی مفید بوده و کمک فراوانی به آن ها خواهد نمود.

پرستار کودک چیست؟

پرستار بچه نوعی خدمات اجتماعی به شمار می رود که در آن فرد پرستار می ‌تواند به واسطه تجربه و تخصص خود، مراقبت و نگهداری از کودکان را بر عهده بگیرد.

امروزه مراکز خدماتی می توانند با معرفی پرستاران خود، در ساعات مشخص، برای نگهداری از کودکان شما اقدامات لازم را انجام دهند.

معمولا والدینی که فرصت رسیدگی و نگهداری از کودکان خود را ندارند و یا توانایی لازم برای انجام این کار را ندارند، می ‌توانند از خدمات نگهداری کودک توسط پرستار بهره مند شوند. در بسیاری از کشورهای جهان پرستار کودک با وظایف مشخصی که در اختیار دارد می ‌تواند از کودک شما به خوبی پرستاری نماید.

نوع فعالیت پرستاران کودک به شکلی است که امروزه در جامعه محبوبیت فراوانی به دست آورده اند. به همین علت بسیاری از متقاضیان سعی می کنند با کسب اطلاعات کافی از مراکز خدماتی مختلف، اقدام به استخدام پرستار برای کودکان خود نمایند.

آیا شما نیاز به یک پرستار کودک در منزل دارید؟

بدون شک بسیاری از خانواده ها مخصوصا خانواده هایی که در آن ها پدر و مادر مشغول به فعالیت در بیرون از منزل هستند، نیاز به استخدام پرستار کودک خواهند داشت.

پرستار کودک به خوبی می تواند وظایف خود را جهت مراقبت و پرستاری از فرزندان شما انجام دهد. یکی از مهمترین کارهایی که هنگام استخدام پرستار بچه باید در نظر داشته باشید، مراجعه به یک مرکز خدماتی معتبر خواهد بود. پرستار استخدام شده توسط شما باید تجربه و تخصص کافی در نگهداری از کودک را داشته باشد.

با توجه به اینکه پرستار به شکل مستقیم در امور تربیتی، تغذیه کودک و امور شخصیتی کودک تاثیر گذار است، استخدام یک فرد متخصص از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

با وجود این که بسیاری از مادران طاقت دوری از کودکان و نوزادان خود را ندارند ولی امروزه شرایط کاری و مشغله‌ های فراوان موجب شده که آن ها رضایت داده تا از یک پرستار کودک در خانه خود بهره ببرند. علاوه بر این معمولا برخی از مادران در دوران بارداری سعی می‌ کنند فردی با تجربه را استخدام کرده تا بتوانند سایر فرزندان را نگهداری نمایند.

یک پرستار خوب چه پرستاری است؟

با توجه به دغدغه ای که والدین جهت استخدام پرستار برای نگهداری از کودک دارند، معمولاً حساسیت خاصی نسبت به استخدام پرستار به خرج می ‌دهند.

یک پرستار خوب پرستاری است که نهایت دقت را در کار خود داشته باشد و با بهره مندی از تخصص و تجربه بتواند مراقبت از کودک شما را بر عهده گیرد. علاوه بر این خصوصیات اخلاقی پرستار از دیگر شرایطی به شمار می ‌روند که می‌ تواند در نگهداری از کودک شما اثر مستقیم داشته باشد.

پرستار خوب پرستاری است که با صبوری، مهربانی، متانت و احساس مسئولیت تمام مدتی که مشغول به مراقبت و نگهداری از کودکان شما است را با انرژی کامل صرف کند.

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی یا تزریقات و سایر خدمات با شماره ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵ بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ویژگی های یک پرستار کاربلد و خوب

انواع خدمات مراقبتی کودک در منزل

همانگونه که می دانید پرستار کودک باید تمام وظایفی که بر عهده یک مادر هستند را بتواند برای شما انجام دهد. وظایف مختلفی که بر عهده پرستار بچه گذاشته می شوند به گونه ای هستند که فرد استخدام شده باید با آگاهی کامل از شرایط نگهداری از کودک بتواند به شما تضمین دهد که آن ها را به بهترین نحو برای شما انجام خواهد داد.

یکی از مهمترین خدمات و نیازهایی که شما در استخدام پرستار کودک انتظار دارید که برای شما انجام داده شود، نحوه تربیت کودک بر اساس معیارها و توصیه های شما خواهد بود.

با توجه به اینکه بسیاری از کودکان وابستگی شدیدی به پرستاران پیدا می کنند، باید از توصیه ها و معیارهای والدین کمک گرفته تا بتوانند برای تربیت کودک از بهترین روش استفاده نمایند.

از دیگر مواردی که شما در استخدام پرستار کودک انتظار انجام دادن آن را دارید، تهیه غذای کودک و کمک کردن به تغذیه آن خواهد بود. آماده کردن شیر خشک برای نوزاد و همچنین تهیه غذاهای مناسب کودک از جمله وظایفی به شمار می‌ روند که پرستار کودک باید با آگاهی کامل از آن ها برای شما اقدامات لازم را انجام دهد.

در کنار این موارد، نگهداری از کودک به منظور جلوگیری از بیماری های مختلف و همچنین شستشوی کودک، بردن به حمام، تعویض لباس ها و پوشک بچه و آموزش انجام نظافت شخصی و آداب معاشرت نیز از نکاتی به شمار می ‌روند که باید پرستار کودک برای شما انجام دهد. در کنار تمام مواردی که بیان کردیم می توان به گزینه های زیر به عنوان خدمات مراقبتی کودک در منزل اشاره نمود.

 • – تعویض لباس ها و پوشک بچه
 • – کمک کردن به دستشویی رفتن کودک
 • – آماده نمودن غذای خانواده
 • – آموزش کامل آداب معاشرت و نظافت شخصی
 • – آموزش کنترل کودک برای رفتن به دستشویی
 • – آموزش انضباط به کودک با توجه به معیارهای والدین و توصیه‌ های آن ها
 • – خواندن قصه برای کودک
 • – همراهی با کودک جهت رفتن به مدرسه
 • – تشویق کودک جهت انجام تکالیف مدرسه
 • – شستن و مرتب کردن ملحفه و تخت خواب کودک
 • – آماده کردن میان وعده های غذایی برای کودکان
 • – برنامه‌ ریزی جهت رفتن به شهربازی و همچنین انجام بازی در خانه
 • – کمک کردن به کودک برای انجام ورزش
 • – تمیز نگه داشتن اتاق کودک
 • – تنظیم خواب کودک
 • – انجام خریدهای روزمره و مورد نیاز برای خانه

تمام این موارد را ما در مجموعه زی با مهر با آگاهی کامل و تخصص فراوان برای شما انجام خواهیم داد. توجه داشته باشید که علاوه بر موارد فوق شما از خدمات بیشتری توسط مجموعه زی با مهر برخوردار خواهید بود.

وظایف پرستار کودک
چگونه کودک خود را برای استخدام پرستار آماده کنیم؟

بدون شک سازگاری کودک با پرستار استخدام شده در ابتدا موضوعی مشکل به شمار می رود. بسیاری از والدین نگرانی خاصی جهت سازگاری کودکان خود با شرایط به وجود آمده دارند.

با این حال با طی مدت زمانی کوتاه و با توجه به تخصص و تجربه پرستار، کودکان شما می توانند سازگاری مناسبی با آن ها پیدا کرده و یک روند عادی را در پیش گیرند.

علاوه بر کارهایی که شما جهت آماده کردن‌ زمینه‌ های لازم برای استخدام پرستار کودک باید انجام دهید، پرستار استخدام شده نیز با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد به شما کمک می کند تا نگرانی های لازم در این زمینه را برطرف کنید.

انواع خدمات مراقبتی کودک در منزل توسط کودکیار

مواردی که برای شما بیان کردیم معمولاً توسط یک مادریار برای شما انجام می پذیرند. دسته دوم افرادی که اقدام به نگهداری از کودکان می‌ کنند به عنوان کودکیاران شناخته می ‌شوند.

این دسته از عزیزان که با طی کردن دوره های آموزشی و کسب مدارک کودکیاری در مجموعه ما فعالیت می‌ کنند، به شکل تخصصی می توانند جهت نگهداری از کودکان شما خدمات خود را ارائه دهند.

در واقع کودکیار باید به گونه ‌ای عمل کند که تمام وقت کاری خود را به انجام آموزش، بازی و مراقبت از کودک اختصاص دهد. امور نظافتی کودک نیز از جمله مواردی است که شما باید از کودکیار استخدام شده توسط خود، آن ها را درخواست نمایید.

علاوه بر مواردی که بیان کردیم، بازی های فکری، آموزش های لازم و همچنین برخی آموزش های خلاقانه و بازی های جذاب را شما از کودکیار می توانید درخواست نمایید.

استخدام پرستار شبانه روزی در منزل

گاهی اوقات با شرایطی مواجه می‌ شوید که به صورت شبانه ‌روزی نمی ‌توانید از کودک خود نگهداری نمایید. بسیاری از مشاغل امروزه به گونه ای هستند که بانوان باید یک روز کامل را دور از اعضای خانواده مشغول به انجام فعالیت شوند.

به همین علت ما در زی با مهر شرایطی برای شما فراهم کرده ایم که جهت استخدام پرستار کودک و نگهداری شبانه روزی از این عزیزان با خیالی آسوده بتوانید از خدمات ارائه شده توسط ما بهره مند شوید.

تمام نکات مورد نیاز جهت نگهداری از کودک به صورت شبانه روزی را ما با آگاهی کامل برای شما در نظر گرفته ایم.

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی یا تزریقات و سایر خدمات با شماره ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵ بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

پرستار شبانه روزی کودک

هزینه پرستار کودک در منزل

عوامل و شرایط مختلف می توانند در هزینه پرستار کودک در منزل اثرگذار باشند. این نکته را فراموش نکنید که بهتر است به جای استخدام یک پرستار معمولی که قیمت پایینی برای شما در نظر می‌ گیرند، با استخدام یک پرستار متخصص و وارد به این کار، نیازهای کودکان خود را در زمینه ‌های مختلف برطرف سازید.

اهمیت نگهداری از کودکان توسط کودکیار و پرستار به گونه ای است که بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند با مراجعه به یک مرکز خدماتی معتبر و با پرداخت هزینه های معقول، از خدمات گسترده ‌ای برخوردار شوند.

از جمله عوامل اثرگذار در هزینه پرستار کودک می توان به تعداد کودکان شما اشاره کرد. گاهی اوقات شما با شرایطی مواجه هستید که با داشتن دو یا چند فرزند نیاز به نگهداری از آن ها در زمان های مختلف دارید. در کنار این علت، عوامل دیگری می ‌توانند بر هزینه پرستار کودک اثرگذار باشند.

اگر خدایی ناکرده فرزند شما دارای بیماری زمینه ‌ای باشد و نیاز به مراقبت های تخصصی دارد، باید هزینه‌ های بیشتری پرداخت نمایید. انجام امور مختلف، علاوه بر نگهداری از کودک و همچنین رسیدگی به امور درسی کودکان از عواملی به شمار می ‌روند که در استخدام پرستار کودک و هزینه های پرداختی آن اثر خواهند گذاشت.

هزینه پرستار کودک در منزل روزانه

هزینه پرستار کودک در منزل روزانه

کودکان را می ‌توان به صورت ساعتی، روزانه و شبانه به یک پرستار سپرد تا برای نگهداری و مراقبت از آن ها خدمات مختلفی دریافت نمایید. در کنار مواردی که برای شما بیان کردیم و می توانند در قیمت استخدام پرستار کودک اثرگذار باشند، نگهداری به صورت روزانه در منزل نیز با قیمت مناسب برای شما امکان پذیر خواهد بود.

هزینه پرستار کودک در منزل پاره وقت (تخصصی)

اگر خدمات دریافتی شما از پرستار کودک به صورت مقطعی و پاره وقت باشد شما هزینه ‌های کمتری پرداخت خواهید کرد. در بسیاری از موارد وجود دارند که منجر می شوند پدر و مادر برای ساعتی خاص، نگهداری از کودک خود را به یک فرد متخصص بسپارند. این عمل نیز از جمله نکاتی به شمار می ‌رود که در قیمت و هزینه استخدام پرستار کودک اثرگذار خواهد بود.

پرستار کودک ارزان

یکی از مهمترین دغدغه ها و نگرانی های والدین، پرداخت هزینه های بالا جهت نگهداری از کودکان توسط پرستار به شمار می ‌رود. با این حال باید بدانید که ما در زی با مهر شرایطی را در نظر گرفته ایم که شما بدون هیچگونه نگرانی می توانید اقدام به استخدام پرستار کودک نمایید.

حقوق پرستار کودک

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می توانند در حقوق ارائه شده برای پرستار کودک اثرگذار باشند. علاوه بر این که پرستار کودک می تواند به کودک شما کمک کند تا در ادامه روند زندگی بتواند مسیری درست انتخاب نمایید، در عین حال تخصص و ترجمه ما به شما بیان می کند که جهت استخدام پرستار بچه سعی کنید با اطمینان بالا از یک موسسه خدماتی معتبر تمام خواسته ‌های خود را دریافت نمایید.

هزینه پرستار کودک

مزایای استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل

بدون شک استخدام پرستار بچه، مزایای گسترده ای برای شما در پی خواهد داشت. شرایطی که می تواند به شما کمک کند تا در استخدام پرستار کودک با اطمینان خاطر بتوانید از این مزایا بهره ببرید.

1- بالا بردن کیفیت کار

بدون شک مهمترین مزیتی که شما می توانید با داشتن یک پرستار کودک از آن بهره مند شوید، بالا بردن کیفیت نگهداری و مراقبت از کودک به شمار می رود.

انتخاب یک پرستار کودک آگاه و متخصص می تواند به شما کمک کند تا در جهت نگهداری از کودک، یک فرد مهربان و دوست داشتنی را در کنار آن قرار دهید.

پرستار بچه به خوبی می ‌تواند فضایی شاد و پویا برای کودکان شما فراهم نماید. در حالت کلی پرستاران بچه به واسطه تخصص خود در این زمینه به کودکان شما کمک می کنند تا در فضای شاد دوری از والدین را تحمل کرده و به فراموشی بسپارند.

2- حضور در خانه

بر هیچ کس پوشیده نیست که کودکان در هر سنی که قرار داشته باشند محیط خانه خود را نسبت به سایر مکان ها بیشتر می پسندند.

با توجه به اینکه کودکان به محیط خانه خود تعلق خاطر بیشتری داشته، در آنجا احساس راحتی امنیت و آرامش بیشتری خواهند کرد. بنابراین پرستار کودک به منزل شما آمده و می ‌تواند در کنار کودکان شما شرایط لازم را جهت مراقبت از آن ها ایجاد نماید.

کودک می ‌تواند با نگهداری در منزل بر روی تخت خواب خود خوابیده، از اسباب بازی های خود استفاده کند و همچنین در آشپزخانه خود مشغول به خوردن غذا شود.

در کنار این موارد، تنظیم برنامه روزانه و همچنین انجام کارهای روزمره مطابق با نیازهای کودک به وی کمک می‌ کند تا در فضایی آرام و دلنشین یک همدم را در کنار خود احساس نماید.

مزایای استخدام پرستار کودک

3- سهولت در نگهداری و کاهش رفت و آمد به مهد کودک

یکی از مهمترین مشکلاتی که جهت فرستادن کودکان به مهد کودک با آن مواجه هستید، سختی های رفت و آمد به شمار می ‌رود. شما باید هر روز صبح زود کودک خود را مهیا کرده تا آن را به مدد کودک بفرستید.

در عین حالی که بسیاری از کارهای مورد نیز ساده به نظر می رسند، مانند تهیه کردن صبحانه، پوشیدن ‌لباس و آماده کردن کودک برای رفتن به مهد کودک، انجام این کارها برخی مواقع برای والدین به سختی امکان پذیر خواهد بود.

مراجعه پرستار بچه به منزل شما کمک می کند تا با از بین بردن استرس های روزانه، جهت تهیه کردن غذا، آماده کردن کودک و رفت و آمد آن به مهد کودک به خوبی شرایط مناسبی جهت رشد این عزیزان ایجاد نمایید.

4- محیط سالم و امن

مراجعه به مهدکودک ها علاوه بر مزایای بسیاری که برای شما دارد، گاهی اوقات مشکلاتی نیز برای کودکان در پی خواهد داشت. در صدد سرایت بیماری در بین کودکان بسیار بالا بوده و شما همواره باید خود را برای چنین شرایطی آماده نمایید.

با این حال کودک می ‌تواند در خانه توسط پرستار مورد مراقبت قرار گرفته و کمتر در معرض میکروب ها و ویروس ها قرار بگیرد. با توجه به اینکه کودکان و نوزادان سیستم ایمنی بسیار ضعیف تری نسبت به افراد بزرگسال دارند، مبتلا شدن آن ها به انواع بیماری های ویروسی دور از ذهن نخواهد بود.

در کنار این موارد، کودکان به دلیل عدم آگاهی از انجام بازی ها در مهدکودک با مشکلاتی مواجه می ‌شوند. پرستار کودک به واسطه تجربه و تخصص خود می تواند یک دوست بسیار خوب برای کودکان شما به شمار رود.

5- انعطاف در برنامه های زمانی

یکی از مشکلاتی که والدین با نگهداری و فرستادن کودک خود به مهد کودک همواره با آن مواجه هستند، عدم تطابق و تنظیم ساعت کاری با ساعات کاری مهد کودک به شمار می رود.

بسیاری از والدین محدوده زمانی فعالیت آن ها با محدوده فعالیت مهدکودک همخوانی نداشته و جهت نگهداری کودکان خود در مهد کودک با مشکلاتی مواجه می شوند.

علاوه بر این گاهی اوقات شرایطی پیش آمده که نیاز به یک مسافرت کاری خواهید داشت. در این مواقع پرستار کودک می تواند با حضور در خانه تمام نیازهای شما را مطابق با ساعات کاری مد نظر شما تنظیم نماید.

6- مدیریت فعالیت های روزانه کودک

یک پرستار کودک می تواند با حضور در خانه شما فرصت های بی شماری را برای کودکان شما ایجاد نماید. بسیاری از والدین علاقمند هستند که کودکان خود را به کلاس های هنری، کلاس شنا و سایر مهارت ها فرستاده تا بتوانند آن ها را به خوبی پرورش دهند.

با این حال شرایط کاری آن ها این اجازه را نمی دهد که بتوانند به طور مداوم کودکان را به کلاس های مورد نظر ببرند. در چنین شرایطی یک پرستار کودک به خوبی می تواند کمک کند که مطابق با میل شما، فرزندتان را به کلاس ‌های مورد نظر برده و بدون هیچ دغدغه ای شما مسئول به انجام فعالیت ‌های خود شوید.

7- اجتماعی شدن کودک

مراجعه به یک مرکز خدماتی معتبر و متخصص به شما یک پرستار کودک معرفی کرده تا با آگاهی از اهمیت رشد اجتماعی بتواند وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد.

پرستار کودک به فرزند شما کمک کرده تا از راه های طبیعی کرد بتواند یک دوست پیدا کرده و بخش عمده ‌ای از فعالیت ‌های خود را در کنار وی انجام دهد. علاوه بر این شما می توانید از خدمات دیگری مانند گردش های تفریحی، گردش ‌های علمی، کلاس شنا، بردن به پارک و همچنین انجام بازی ها مطابق با روحیات کودک خود بهره ‌مند شوید.

8- مراقبت دائمی و صرفه جویی در وقت و انرژی

پرستار بچه با آگاهی کامل از نیازهای شما می تواند در بلند مدت، مطابق با معیارها و توصیه های شما به کودک شما کمک کند، تا مراحل رشد را طی نمایید.

علاوه بر این شما با استخدام پرستار کودک نیاز به صرف انرژی و وقت خود جهت انجام کارهای روزمره نخواهید داشت. با توجه به اینکه پرستار بچه تمام کارهای مورد نیاز شما را جهت نگهداری از کودکان انجام می دهد، شما بدون هیچگونه دغدغه و نگرانی می توانید با انجام دادن فعالیت های خود، آخر هفته آزادتری را برای رسیدگی به کارهای خود در اختیار داشته باشید.

خدمات مراقبتی ۲۴ ساعته از کودک

اگر شرایط کاری شما به گونه ای است که به صورت ۲۴ ساعته نیاز به استخدام یک پرستار کودک دارید، باید با وسواس و دقت بالایی این عمل را انجام دهید.

با توجه به اینکه در این مواقع پرستار کودک باید همواره در کنار فرزندان شما قرار داشته باشد، آگاهی کامل از وظایف و نیازهای کودک می تواند به شما این اطمینان را بدهد که یک پرستار دلسوز و متخصص استخدام نموده‌ اید.

با توجه به اینکه جستجو و استخدام یک پرستار بچه به صورت ۲۴ ساعته بسیار مهم و چالش برانگیز است، ما در زی با مهر به منظور پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان سعی کرده ایم تمام شرایط را فراهم کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم که بدون هیچ گونه نگرانی وظیفه مراقبت و نگهداری از فرزندان شما را برعهده خواهیم گرفت.

شروط مهم در استخدام پرستار کودک در منزل

چنانچه قصد استخدام پرستار کودک برای نگهداری و مراقبت از فرزندان خود در منزل را دارید، با توجه به حساسیتی که این امر دارد باید موارد مختلفی را در نظر داشته باشید. به هنگام استخدام پرستار بچه سعی کنید نکات مختلفی را بررسی کرده تا بتوانید با غربالگری دقیق و بررسی گزینه ‌های موجود یک انتخاب دقیق داشته باشید.

1- اشتیاق پرستار

بدون شک پرستاری که شما استخدام می کنید باید از اشتیاق کافی برای مراقبت از کودکان شما بهره ‌مند باشد و باید با انرژی کامل به پرورش کودک شما در فضای شاد و پویا کمک کند. بهره مندی پرستار از انرژی و اشتیاق می ‌تواند کمک کند تا با انجام فعالیت های سرگرم کننده و بازی های جذاب به خوبی کودکان شما را جهت پرورش یاری نمایند.

2- ابتکار عمل

از دیگر مواردی که هنگام استخدام پرستار برای کودک خود باید در نظر بگیرید، بهره مندی از ابتکار عمل و آشنایی کامل با زیر و بم کار به شمار می رود. پرستار باید بتواند نیازهای کودک را پیش بینی کرده و در بهترین زمان بهترین تصمیم را اتخاذ نماید.

3- مسئولیت پذیری

هر اندازه که خواسته ‌های کودک شما مهم باشند پرستار کودک باید با پایبندی به قوانین و روال ارائه شده توسط والدین بتواند مراقبت از کودک را انجام دهد. در واقع شما باید توصیه های خود را به پرستار ارائه داده تا چنانچه کودک از چارچوب مد نظر خارج شد، سریعا بتواند شرایط را کنترل نماید.

4- تخصص و تجربه

بدون تردید نگهداری از کودک نیاز به تخصص و تجربه بالا خواهد داشت. با توجه به اینکه پرستار باید به مانند یک مادر تمام نیازهای کودک را شناسایی کرده و به رشد و بالندگی کمک کند، تجربه و تخصص در این زمینه می ‌تواند کمک حال پرستار شود. نگهداری از کودک به آسانی که شما فکر می کنید نخواهد بود. با توجه به اینکه کودکان به والدین خود وابستگی شدید دارند، تجربه پرستار کمک می کند تا بتواند ضمن کنترل کردن شرایط، فضایی شاد و جذاب برای آن ها ایجاد نماید.

ویژگی های بهترین پرستار کودک
5- وقت شناس بودن

پرستار استخدام شده باید بسیار وقت شناس باشد. با توجه به اینکه شما باید طبق برنامه کاری خود عمل کنید، تاخیر در رسیدن به محل خانه شما می تواند برنامه کاری شما را با مشکلاتی مواجه کند. به همین علت سعی کنید به صورت هفتگی برنامه های لازم را به پرستار کودک ارائه داده تا وی بتواند شرایط را بررسی کرده و مطابق با نیاز شما، برنامه کاری خود را تغییر دهد.

6- صبوری

یکی از مهمترین ویژگی های پرستار کودک، بهره مندی از صبر خواهد بود. پرستار باید با شکیبایی و صبر بتواند با کودکان برخورد کرده و به هنگام مواجهه با شرایط مختلف کنترل اوضاع را بتواند در دست گیرد.

7- الگو بودن و از خودگذشتگی

پرستاران شباهت زیادی با مربیان و معلمان دارند، به همین علت فرد استخدام شده باید به مانند یک الگو بتواند به رشد کودک شما کمک نماید. پرستار استخدام شده با دلسوزی خاصی که دارد می تواند حساسیت خاصی به فرزند شما داشته و در نگهداری از آن ها نهایت سعی خود را انجام دهد.

چگونه یک مرکز خدمات پرستاری مناسب انتخاب کنیم؟

به مانند نگهداری از سالمندان، نگهداری از کودکان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شرایطی که موجب می شود برای انتخاب یک مرکز پرستاری مناسب، شما حساسیت بسیار بالایی به خرج دهید.

امروزه مراکز مختلف، خدمات خود را به شما ارائه می دهند. با این حال توصیه ما به شما این است که هنگام انتخاب یک مرکز خدمات پرستاری موارد مختلفی را در نظر گرفته تا نیازهای خود را به بهترین شکل بتوانید برطرف نمایید.

به منظور ارائه خدمات رسانی به کودکان شما در زمینه های مختلف، مجموعه ما در زی با مهر با بهره مندی از کودکیاران و پرستاران کودک به شما کمک می کند تا با خیالی آسوده از یک مرکز خدماتی معتبر بتوانید استفاده نمایید.

بررسی مدارک مورد نیاز مرکز خدماتی مورد نظر و همچنین پرستار انتخاب شده از نکاتی است که شما باید به دقت در نظر داشته باشید.

مرکز خدمات پرستاری مناسب
اعتبار موسسات فعال خدمات مراقبت کودک

اگر در خانه خود کودک یا سالمندی دارید که شرایط لازم جهت مراقبت از آن ها را ندارید، باید با مراجعه به یک مرکز خدمات پرستاری بتوانید نیازهای خود را برطرف سازید.

با این حال باید بدانید که برخی از مراکز خدمات پرستاری فاقد مجوزهای لازم بوده و می توانند شما را در این روند با مشکلاتی مواجه کنند. آشنایی شما با مراکز خدماتی معتبر و همچنین مشاهده مدارک لازم می تواند کمک کند تا با بررسی اعتبار موسسات فعال، نیازهای خود را در نظر داشته و جهت مراقبت از کودکان خود خدمات مختلفی را دریافت نمایید.

ما در مجموعه زی با مهر با بهره مندی از انواع مدارک معتبر به شما اطمینان خاطر می دهیم که با خیالی آسوده بتوانید کودکان خود را به ما سپرده و تمام خدمات پرستاری را از یک کادر مجرب و دلسوز دریافت نمایید.

مناطق تحت پوشش مرکز پرستاری زی با مهر

در کنار تمام ویژگی ها و خدماتی که ما در مرکز پرستاری زیبا مهر برای شما در نظر گرفته ایم، به لطف حضور پرستاران متخصص، ما می توانیم تمام مناطق شهر تهران را پوشش داده و چنانچه نیاز به استخدام پرستار کودک دارید در هر نقطه که هستید از خدمات ما بهره مند شوید.

مناطق تحت پوشش مرکز پرستاری زی با مهر

برای استخدام پرستار کودک در غرب شهر تهران نیز با ما ارتباط برقرار کرده تا از شرایط ما بتوانید بهره مند شوید. پرستاران پرستار کودک در تهرانسر، سعادت ‌آباد، شهرک اکباتان، شهرک غرب و صادقیه با تخصص بالا، خدمات خود را برای شما انجام خواهند داد.

در کنار مناطقی که برای شما بیان کردیم، جهت استخدام پرستار کودک در زعفرانیه، جردن و حوالی میدان ونک امروزه می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

به آگهی استخدام پرستار کودک اعتماد نکنید
با توجه به اینکه امروزه والدین به واسطه مشغله کاری فراوانی که دارند به دنبال استخدام پرستار برای نگهداری از کودکان خود هستند، بسیاری از افراد سودجو با ارائه اعلامیه هایی در سطح شهر و یا سایت ها و اپلیکیشن ها، سعی بر این دارند که از خدمات آن ها استفاده نمایید.

با این حال سعی کنید که هنگام استخدام پرستار برای مراقبت از کودک به هیچ عنوان به سراغ اعلامیه های موجود در وب سایت ها نروید. مراکز خدماتی معتبر با ارائه مدارک لازم به شما اطمینان خاطر می دهند که از خدماتی کامل با تخصص و تجربه کافی بهره مند خواهید شد.

پرستار کودک شمال تهران

خدمات ارائه شده توسط مجموعه زی با مهر هیچ گونه محدودیتی نداشته و شما می توانید در بخش های مختلفی از شهر بزرگ تهران از خدمات ارائه شده توسط ما بهره مند شوید. چنانچه در شمال شهر تهران مشغول به زندگی و شرایط نگهداری از کودک خود را ندارید، می توانید با مجموعه ما تماس گرفته و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

پرستار کودک غرب تهران
پرستار کودک غرب تهران

موسسه زی با مهر همواره شرایطی برای شما در نظر گرفته که در محل زندگی خود بتوانید از پرستار کودک بهره مند شوید. اگر به دنبال استخدام یک پرستار کودک برای غرب تهران هستید، می توانید درخواست خود را اعلام نمایید تا ما به شما نزدیک ترین پرستار کودک را معرفی کرده و با اطمینان بالا بتوانید به کارهای خود برسید.

پرستار کودک شرق تهران

شهر تهران از بخش ها و مناطق مختلف تشکیل می شود. ما با در نظر گرفتن منطقه شما در شرق این شهر به شما کمک می کنیم تا در شرایط ضروری جهت نگهداری از کودک خود در منزل بتوانید خدمات مختلفی دریافت نمایید.

اگر نیاز به استخدام پرستار کودک در شرق تهران دارید بدون هیچ نگرانی با ما ارتباط برقرار کرده تا در سریعترین زمان ما خدمات خود را به شما در این مناطق ارائه دهیم. ما با ارائه خدمات پرستاری کودک در افسریه، خدمات پرستاری کودک در تهرانپارس و همچنین خدمات پرستاری کودک در نارمک و نظام آباد به شما کمک می کنیم تا به راحتی بتوانید کارهای خود را انجام داده و کودکان خود را به ما بسپارید.

فراموش نکنید در هر منطقه ‌ای از تهران مشغول به زندگی و فعالیت هستید، با ما تماس گرفته تا بتوانید از خدماتی که برای شما مهیا کرده ایم استفاده کنید.

ما به شما اطمینان می دهیم تمام پرستاران کودک فعال در مجموعه ما با داشتن تخصص لازم و بهره مندی از مدارک مورد نیاز به شما کمک می ‌کنند تا در جهت نگهداری از کودک خود با اطمینان بالا بتوانید اقدام نمایید.

مناطق تحت پوشش

سخن پایانی

حساسیت نگهداری از کودکان به گونه ‌ای است که شما باید از کوچکترین تا بزرگترین موارد را در این زمینه مد نظر قرار دهید. چنانچه قصد استخدام پرستار کودک را دارید و به دنبال یک مرکز خدماتی تخصصی هستید، می توانید با مراجعه به مرکز خدماتی زی با مهر تمام شرایط مد نظر خود را دریافت کنید.

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان است.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی یا تزریقات و سایر خدمات با شماره ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵ بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. تلفن تماس و مشاوره رایگان: ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی 5

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاه‌

مینا

سلام. ببخشید پرستار کودک برای 3 روز هفته میخوام امکانش هست؟

مرکز پرستاری زی با مهر

سلام. وقت بخیر. بله دریافت خدمات پرستار بچه بصورت مقطعی و زمانی نیز ممکن است. لطفا تماس بگیرید. تلفن مرکز پرستاری زی با مهر ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵

رضا

پرستار بچه میخوام برای بچه 4 و 8 ساله. قیمت رو می فرمائید؟

مرکز پرستاری زی با مهر

سلام روزبخیر. هزینه ها با توجه به نوع درخواستی که شما دارین خدمتتون اعلام میشه. با ما تماس داشته باشید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. تلفن مرکز پرستاری زی با مهر ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵

مبینا شیرازی

سلام. پرستار بچه که تو دروس بچه ها هم کمک کنه براتون مقدور هست؟

مرکز پرستاری زی با مهر

سلام روزبخیر. بله امکان انتخاب پرستار رو دارین. پرستار متخصص کودک در اختیارتون قرار میگیره. با ما تماس داشته باشید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان تمامی سوالات شما پاسخ داده خواهد شد. تلفن مرکز پرستاری زی با مهر ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی ۵

رزیتا

بهترین مرکز پرستاری در تهران با کادر حرفه ای متخصص و دلسوز شما هستین. تشکر از خانم موحدی مدیریت مرکز

مرکز پرستاری زی با مهر

سلام. روزتون بخیر. تشکر برای پیام دلگرم کننده تون

مینا اکبری

پرستارهای این مرکز خیلی حرفه ای هستن و به همه پیشنهاد میدم

مرکز پرستاری زی با مهر

سلام. روزتون بخیر. تشکر بابت انرژی مثبت و پیامی که گذاشتین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *