کرونا انگلیسی تفاوت هایی با کرونا چینی دارد که متاسفانه نشان

کرونا انگلیسی و تفاوت آن با کرونا چینی

کرونا انگلیسی

مخاطب این مقاله تمام افرادی می باشند که از رعایت پروتکل های کرونایی خسته شده اند. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

در این مقاله در رابطه با کرونا انگلیسی صحبت می کنیم. همانطور می دانید موارد ابتلای به این بیماری در ایران و در نقاط مختلف کشور شناسایی شده است.

تفاوت های کرونا انگلیسی با کرونا چینی

کرونا انگلیسی تفاوت هایی با کرونا چینی دارد که متاسفانه نشان می دهد بی رحم تر و پر خطر تر از نوع قبلی آن است. کرونا انگلیسی به افراد 20 سال به پایین بیشتر آسیب زده و آنها را نیز متاسفانه درگیر کرده است.

در نتیجه نگرانی ما از افراد بالغ و پرخطر به کل طیف افراد خانواده تسری پیدا کرده است. متاسفانه سرایت آن بیشتر از نوع کرونا چینی شناخته شده است و مرگ و میر آن هم در افراد بالاتر بوده است. بنابراین لازم دانستیم مجددا از تمامی شما عزیزان خواهش کنیم پروتکل هایی که گفته شده را رعایت کنید.

این موضوع درست است که تمامی ما خسته شده ایم و از خانه ماندن بیزار گشته ایم و نیاز داریم این روال پایان یابد، اما چاره ای جز صبوری نداریم. چون سلامتی یکی از نعمات بزرگی است که جایگزینی برای آن وجود ندارد. اگر بخواهیم همچنان در کنار هم بمانیم باید همچنان پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم تا این دوران طی شود.

کرونا انگلیسی

شباهت های کرونا انگلیسی به کرونا چینی

رعایت پروتکل های بهداشتی برای هر دو نوع ویروس مشابه است. شستن مکرر دست ها، ترجیحا 2 لایه ماسک و یا ماسک فیلتر دار همچنان توصیه می شود. فاصله گذاری اجتماعی نیز باید ادامه داشته باشد و از حضور در تجمعات خودداری کنیم.

به ماههای رجب و شعبان نزدیک میشویم و بعلت اینکه مراسم جشن ها بیشتر در این ایام برگزار می شده است، در حال حاضر نیز میبینیم مجددا اینگونه مراسم در حال آغاز شدن است.

این مقاله را نیز بخوانید: درمان کرونا در منزل

بسیار هشدار می دهیم از هرگونه شرکت در مراسم و تجمعاتی که ممکن است پروتکل ها در آن خوب رعایت نشود خودداری فرمائیود زیرا هیچکس دوست ندارد این تجمعات و یا عروسی ها تبدیل به عزا شود.

کرونا انگلیسی

استان خوزستان و شهرستان شادگان در حال حاضر کانون کرونا انگلیسی می باشد زیرا رعایت پروتکل ها به زیر 10 درصد رسیده است. این موضوع به ما می فهماند، دقیقا در همان قسمت های که ما رعایت نمی کنیم آسیب می بینیم و الزام این رعایت را روشن تر می کند.

این مقاله را نیز بخوانید: پرستار بیمار کرونا در چه مواقعی لازم است؟

تحقیقات نشان داده است که عمدتا افرادی به کرونا انگلیسی مبتلا می شوند که قبلا کووید 19 رو مبتلا نشده بوده اند. بنابراین همچنان می توان بر روی آن آنتی بادی که فرد بعد از کرونا در بدنش تولید می شود حساب کرد و همان آنتی بادی ایمنی ایجاد می کند.

همینطور بر روی واکسن هایی که تولید شده است همچنان می توان حساب کرد که در مقابل کویید 19 و کویید 20 ایمنی ایجاد کند اما این بدین معنی نیست که افرادیکه کرونا گرفته اند از خودشان مراقبت نکنند و کرونا انگلیسی از آنها دور باشد زیرا سطح آنتی بادی بین یک ماه تا سه ماه بالا می ماند و اگر چک شود متوجه می شویم این سطح آنتی بادی پایین آمده و شما مانند افراد دیگر در مقابل خطر هستید.

پرستار بیمار کرونا در چه مواقعی ضرورت دارد؟

-سالمندانی که تنها زندگی می کنند نیاز به فردی برای رفع نیازهای روزمره دارند

-افرادی که با بیماری های زمینه ای درگیر هستند باید تحت مراقبت تخصصی باشند

-افرادی از خانواده که همزمان مبتلا به کرونا می شوند

-افرادی که خویشاوندانی برای کمک و مراقبت ندارند. مثلا اعضای دیگر خانواده فرزندان خردسال هستند یا اعضای دیگر خانواده بیرون از منزل کار می کنند و دوست و آشنایی هم در شهرشان ندارند

شما می توانید جهت هرگونه راهنمایی و مشاوره رایگان با همکاران ما در مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی ب مهر تماس برقرار نمائید.

واتساپ: +989120993611

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما