پرستار معلول+مزایای آن

خانواده هایی که یک عضو معلول در خود دارند با مشکلات و چالش های فراوانی روبرو هستند. حتی اگر یکی از والدین شاغل نباشد و امکان نگهداری این عضو از خانواده را داشته باشد، باز هم یک فرد همیار نیاز است چه برسد به اینکه دو والد خارج از منزل کار کنند. پرستار معلول فردی است که خدماتی اجتماعی را به خانواده دارای یک عضو معلول ارائه می دهد.

با یک تصور ساده متوجه می شویم که چنین خانواده هایی با چه چالش ها و سختی هایی درگیر هستند و علاوه بر هزینه های هنگفت کار درمانی و فیزیوتراپی و امور درمانی دیگر، برای نگهداری فرد معلول چه دشواری هایی را تحمل می کنند. سپردن فرد معلول به مراکز خدمات معلولان گذشته از اینکه هزینه های سنگینی در بر دارد به خاطر بار احساسی و روانی که به خانواده تحمیل می کند، کار خیلی رایجی نیست.

خانواده های این افراد ترجیح می دهند که… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: پرستار معلول و مزایای کمک گرفتن از پرستار برای معلول

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *