وظایف پرستار در منزل

استفاده از خدمات پرستار در منزل برای یکی از افراد خانواده ، امری غیرعادی نیست. استخدام یک پرستار با صلاحیت در منزل ، به بیمار امکان می دهد در محیطی آشنا بماند و خانواده بیمار اطمینان دارد که با بیمارش بدرفتاری نمی شود. همچنین با داشتن یک پرستار در منزل ، برای یک فرد سالمند ، او می تواند سالهای پایانی عمر خود را با احترام ، خارج از محیط بیمارستان و در محیط منزل خود سپری کند. خدمات پرستار در منزل ، بصورات روزانه و شامل موارد زیر است:

پرستار در منزل جهت درمان بیمار ، به درمان ها و روش هایی که پزشک دستور داده است عمل می کند. این دستورات می تواند شامل تزریق ، دادن دارو به بیمار ، خونگیری ، تغذیه با لوله ، مراقبت از زخم… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: وظایف پرستار در منزل

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *