همه چیز درباره لامبدا

با گذشت بیش از 18 ماه از شروع همه گیری جهانی بیماری کووید -19 ، محققان جهان در حال حاضر اخبار جدیدی مربوط به نوع جدید این ویروس به نام سویه لامبدا را مخابره می کنند.

جهش جدید ویروس کرونا به نام لامبدا ، شرایط خطرناکی را برای کشورهای جهان رقم زده است زیرا این واریانت خطرناک ، سرایت پذیری بیشتر و همچنین قدرت گریز بیشتری از اثرگذاری واکسن ها را نشانه گرفته است.

بر اساس مطالعه ای صورت گرفته توسط محققان در کشور شیلی، مشخص شده است که… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: همه چیز درباره لامبدا جهش جدید کرونا / از لامبدا بترسیم؟

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید. تلفن تماس و مشاوره رایگان: ۰۲۱۶۶۵۸۱۸۳۳ الی 5

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *