نکات مهم سلامت دهان و دندان سالمند

سلامت دهان و دندان سالمند به طور مستقیم بر سلامت کلی و کیفیت زندگی او تأثیر می گذارد. طبق مطالعات محققان ، بیماری های دهان و دندان یکی از دلایل عمده مراجعه به مراکز درمانی و اورژانس است.

داروها و همچنین بیماری های مزمن شایع در افراد سالمند مانند دیابت یا بیماری قلبی ، افراد مسن را در معرض خطر بیشتری برای مشکلات دندانی قرار می دهد.

مراقبت از دندان ها می تواند به جلوگیری از مشکلات رایج سالمندان مانند دندان درد ، بیماری های لثه و از دست دادن دندان ها کمک کند.

دندان های سالم به سالمندان کمک می کند تا از غذای خود لذت برده و بهتر غذا بخورند.

اما چرا اهمیت دادن به سلامت دندان برای سالمندان مهم است و چگونه می توان به عزیز مسن خود در بهبود سلامت دهان و دندان کمک کنیم؟… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: نکات مهم سلامت دهان و دندان سالمند

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *