نقرس+علائم+درمان آن

اولین علائم معمولاً در پا ، به خصوص انگشت شست پا است. محل متورم ممکن است قرمز و گرم باشد. پنجاه درصد ،اول در انگشت شست پا اتفاق می افتد ، اما هر مفصل می تواند درگیر شود. خوشبختانه با اجتناب از مواد غذایی و محرک های دارویی و با مصرف داروهایی که می توانند به شما کمک کنند ، می توان این بیماری را درمان کرد.

در ابتدا حملات نقرس ممکن است در شب شروع شود. حملات حاد به طور معمول با دوره های بدون علائم همراه است. یک متخصص روماتولوژی می تواند نقرس را تشخیص دهد و مطمئن شود که علائم به دلیل نوع دیگری از آرتروز یا آسیب نیست.

تشخیص نقرس از چند طریق قابل تشخیص است. پزشک ممکن است از یک سوزن برای استخراج مایعات از مفصل آسیب دیده استفاده کند و آن مایعات را زیر میکروسکوپ بررسی می کند. نقرس همچنین می تواند… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: نقرس علائم و درمان آن

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *