زونا در سالمندان+درمان آن

افراد مسن که در معرض خطر فراوانی جهت ابتلا به زونا قرار دارند و در صورت بروز بیماری زونا در سالمند، باید توسط پرستار مجرب ،بیماری زونا در سالمند کنترل شود. در صورت عدم درمان به موقع، عوارض جانبی زونا می تواند بسیار جدی باشد.

آیا خارش های دردناک و تحریک کننده آبله مرغان در کودکی را به یاد دارید؟ متأسفانه ، از هر سه بزرگسال یک نفر نوعی از این ویروس را  مجددا در طول زندگی خود تجربه خواهد کرد. به این عفونت تکرار شده، “زونا” می گویند.

زونا چیست؟

زونا یک عفونت ویروسی است که توسط ویروس واریسلا-زوستر (varicella-zoster) ایجاد شده و… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: زونا در سالمند و درمان آن

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *