دیابت+نشانه های دیابت+قسمت دو

در ادامه بحث دیابت به موضوع نشانه های دیابت می پردازیم. دیابت به 3 دسته نوع 1 نوع 2 و دیابت بارداری تقسیم میشود. دیابت نوع 1 مخصوص کودکان و جوان ترهاست که در آن انسولین در بدن اصلا تولید نمی شود و یا تولید آن کم است و ممکن است وزن فرد طبیعی باشد یا کم باشد، یعنی اصلا چاق نباشد.

دیابتی که عموما ما بیشتر می شنویم و 95 درصد دیابتی ها را تشکیل می دهد دیابت نوع 2 هست که در آن انسولین تولید شده در بدن ممکن است بیش از حد هم باشد.

یعنی در خون بیشتر از حالت نرمال افراد دیگه مشاهده شود ولی این انسولین کارآمد نیست که… ادامه مطلب را در لینک زیر بخوانید: نشانه های دیابت

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *