جلوگیری از بیماری کرونا در سالمندان

طر ابتلا به نوع شدید بیماری کرونا با افزایش سن بالاتر می رود و افراد مسن در بالاترین حد خطر قرار دارند. به عنوان مثال ، افراد 50 ساله بیش از افراد 40 ساله در معرض خطر نوع شدید بیماری قرار دارند. به همین ترتیب ، افراد در 60 یا 70 سالگی به طور کلی در معرض خطر بیشتری نسبت به افراد 50 ساله هستند. بیشترین خطر ابتلا به نوع شدید بیماری در بین افراد 85 سال به بالا است.

سن خطر بستری شدن در بیمارستان را افزایش می دهد. دارا بودن برخی شرایط خاص پزشکی در فرد سالمند می تواند خطر بیماری شدید را نیز افزایش دهد.

افرادی که با فرد سالمند دیدار می کنند ، باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند تا فرد سالمند… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: روش جلوگیری از بیماری کرونا در سالمندان

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *