تفاوت فراموشی با زوال عقل

آیا تفاوت فراموشی بصورت طبیعی در برابر زوال عقل را می دانید؟ تاکنون بارها برای همه ما پیش آمده است که کلیدهای خود را گم کرده ایم ، نام شخصی را از یاد برده ایم و یا شماره تلفنی را فراموش کرده ایم. هنگامیکه جوان هستیم ، تمایل زیادی به توجه به این وقایع نداریم ، اما هرچه بزرگتر می شویم ، ممکن است نگران معنای آنها باشیم.

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد ، در مورد فیلمی که اخیراً دیده اید شروع به صحبت می کنید و ناگهان متوجه می شوید اسم فیلم را به خاطر نمی آورید و یا به یکباره نام خیابان معروفی را فراموش می کنید. یا اینکه می بینید وسط آشپزخانه ایستاده اید و به یاد نمی آورید… ادامه مطلب را مطالعه بفرمائید: تفاوت فراموشی بصورت طبیعی در برابر زوال عقل در سالمند

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *