بیماری ایدز+پیشگیری و راه های درمان

رود این بیماری به ایران توسط خون های فرانسوی وارداتی بود که از فرانسه به ایران وارد شد و آلوده به این ویروس بود. شرکت دارویی مریو فرانسه ، محصولات آلوده به ویروس اچ آی وی (HIV) را برای استفاده بیماران هموفیلی به برخی از کشورها فرستاد، که نام ایران هم در کنار آلمان غربی، ایتالیا، آرژانتین، عربستان و عراق در فهرست کشورهای دریافت کننده قرار داشت.

تحقیقاتی که درباره هموفیلی های مبتلا به ایدز انجام شد، نشان داد که نوع ویروس اچ آی وی (HIV) آنها با بقیه گروه‌های مبتلا فرق دارد و از سویی منشأ خارجی دارد. البته قسمتی از این محصولات در فرانسه هم مصرف شد که… ادامه مطلب را بخوانید: بیماری ایدز پیشگیری و درمان

مرکز پرستاری زی با مهر

مرکز مراقبت پرستاری در منزل زی با مهر دارای مجوز رسمی از وزرارت بهداشت و با بهره گیری از پرستاران متخصص، کارآزموده و با سابقه، بصورت 24 ساعت شبانه روز در تمامی روزهای سال و ایام تعطیل، در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات پرستار سالمند ، پرستار کودک ، مراقبت از سالمند ، پرستار کرونا ، پرستار معلول ، پرستار بیمار، پرستار ارزان،  پرستار روزانه، پرستار شبانه روزی ، تزریقات، اعزام پزشک و اطلاع از دستمزد پرستار در منزل و دریافت قیمت دستگاه اکسیژن ساز با ما در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *